Nadruk na płytach

Nadruk na płytach CD DVD Blu-ray W zależności od Państwa potrzeb i przesłanego projektu realizujemy wydruki w technikach: offset, sito, cyfra UV. Przy niewielkich nakładach i bardzo szybkim terminie realizacji, gdzie uszlachetnienie na płycie ma znaczenie, możemy zastosować bardzo mocną samoprzylepną naklejkę na płytę - z folią matową lub błyszczącą jako laminat. Nadruk na płytach Druk offsetowy płyt odbywa się w 4 kolorowym automacie z prędkością około 6 tysięcy sztuk na godzinę. Druk w pełnym kolorze CMYK z bardzo dobrymi przejściami tonalnymi i bardzo dobrym odwzorowaniem projektów pełno kolorowych. Ta technologia nadruku zalecana jest przy nakładach od 500 szt. w górę. Nadruk na płytach w technice sitodruku odbywa się w 6-kolorowym automacie z szybkością około 4 tys. sztuk na godzinę. Minusem tego rodzaju nadruku jest znacznie gorsze odwzorowanie przejść tonalnych obrazów pełno kolorowych CMYK oraz wysoki koszt przygotowalni (klisze, naświetlanie siatek) co znacznie podnosi koszt przy nakładach do kilku tysięcy sztuk. Plusem jest możliwość użycia kolorów Pantone oraz niski koszt jednostkowy przy dużych nakładach. Druk cyfrowy płyt CD i DVD to jedna z nowszych na rynku technologii nadruku na płytach CD i DVD dedykowana przeważnie dla niskich nakładów. Druk ten odbywa się farbami UV bezpośrednio na powierzchni płyty. Technologia ta bazuje na pigmentach o najwyższej odporności na działania światła, gwarantując niespotykaną trwałość, jakość i powtarzalność druku. Pigmenty utrwalane są promieniami UV. Rozwiązanie najtańsze i najszybsze przy nakładach do kilku tysięcy sztuk. Profesjonalne nadruki na płytach wykonane metodą offsetową, sitodrukową lub cyfrową UV. średnica zewnętrzna płyty – 80 mm średnica otworu – 15 mm waga – 10g w sprawie wycen prosimy o kontakt na maila POLE ZADRUKU dla płyty Mini CD dla druku cyfrowego UV – DSP POLE ZADRUKU dla płyty Mini CD dla druku sitodrukowego Nadruki na płyty przyjmujemy jako niezmontowane pojedyncze użytki w plikach CDR, EPS, PDF lub TIF z załącząnym plikiem poglądowym JPG. Rozdzielczość bitmap powinna wynosić 300dpi. Wszystkie czcionki należy zamienić na krzywe, a filtry użyte w programach graficznych spłaszczyć do bitmapy. Projekt można dostarczyć pocztą elektroniczną lub zapisać na naszym serwerze ftp.

Pełna obsługa projektów płytowych z 100% gwarancją Twojego zadowolenia

O nas

Primedio zajmuje się usługami związanymi z szeroko rozumianą realizacją projektów płytowych. Na bazie wieloletnich doświadczeń zespołu i wypracowanych standardów współpracy profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem realizuje każdy kolejny powierzony jej projekt.

Do najistotniejszych działań w tym zakresie można zaliczyć wsparcie klienta w takich obszarach jak: stworzenie koncepcji i przygotowanie projektów graficznych, profesjonalne przygotowanie materiałów na CD-Audio, DVD, Blu-ray, Vinyl, tłoczenie płyt CD, DVD, Blu-ray, Vinyl, wysokiej jakości nadruk na płytach CD, DVD, Blu-ray, Vinyl, pomoc w wyborze i druk określonego przez klienta opakowania na płyty (Digipack, Ekopack, Okładka twarda (tektura lita), Okładki 3D, Koperty kartonowe, Poligrafia do płyt, Super Jewel Box, etc.) Ponadto w ofercie posiada pełen zakres konfekcjonowania (pakowanie, hologramowanie, etykietowanie, foliowanie kopertowe i termokurczliwe) oraz transport krajowy i międzynarodowy.

Najważniejsza cecha wyróżniająca Primedio na rynku, to elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta, zwłaszcza w zakresie ceny i terminu realizacji.

Produkty

Digipacki CD
Digipacki CD
Digipacki DVD
Digipacki DVD
Ekopacki (Unipacki) CD/DVD
Ekopacki (Unipacki) CD/DVD
Opakowania plastikowe
Opakowania plastikowe
Pudełka tekturowe na płyty
Pudełka tekturowe na płyty
Pudełka z tektury litej
Pudełka z tektury litej
Pudełka metalowe
Pudełka metalowe
Pudełka niestandardowe
Pudełka niestandardowe
Pudełka specjalne
Pudełka specjalne

Usługi

Kopiowanie
Kopiowanie
Tłoczenie
Tłoczenie
Authoring
Authoring
Studio graficzne
Studio graficzne
Nadruk na płytach
Nadruk na płytach
Konfekcja
Konfekcja

Kontakt

Primedio - biuro handlowe
ul. Gierdziejewskiego 7 lok. 42
Warszawa, 02-495
III klatka, III piętro
tel. 784-826-610

www.primedio.pl