Pudełka niestandardowe

Opakowania nietypowe to nasza specjalność! Bardzo lubimy pomagać naszym Klientom w wymyślaniu i konstruowaniu nowych opakowań, gdyż część naszej wyspecjalizowanej i wykształconej w tym kierunku kadry rozpędza wtedy do granic możliwości swoją kreatywność. Zawsze efektem tego są oryginalne i bardzo znacznie wpływające na sprzedaż gotowego produktu projekty opakowań. Opakowanie czasem wymaga indywidualnego podejścia, odpowiedzią na te potrzeby są niestandardowe rozwiązania. Wśród pudełek, które często ich nie przypominają, są zarówno opakowania metalowe, drewniane, o wymyślnych kształtach, bądź uszlachetnieniach. Do wyboru są również m.in. tzw. Variopacki - opakowania z mechanizmem wypychania płyty, przezroczyste. Opcją może być dowolna kolorystyka samego mechanizmu. Czy Burgopacki w formie książek, przy czym karty są swego rodzaju kieszeniami na płyty. Ograniczeniem w niestandardowych rozwiązaniach jest wyobraźnia i bardzo rzadko technologia.

Pełna obsługa projektów płytowych z 100% gwarancją Twojego zadowolenia

O nas

Primedio zajmuje się usługami związanymi z szeroko rozumianą realizacją projektów płytowych. Na bazie wieloletnich doświadczeń zespołu i wypracowanych standardów współpracy profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem realizuje każdy kolejny powierzony jej projekt.

Do najistotniejszych działań w tym zakresie można zaliczyć wsparcie klienta w takich obszarach jak: stworzenie koncepcji i przygotowanie projektów graficznych, profesjonalne przygotowanie materiałów na CD-Audio, DVD, Blu-ray, Vinyl, tłoczenie płyt CD, DVD, Blu-ray, Vinyl, wysokiej jakości nadruk na płytach CD, DVD, Blu-ray, Vinyl, pomoc w wyborze i druk określonego przez klienta opakowania na płyty (Digipack, Ekopack, Okładka twarda (tektura lita), Okładki 3D, Koperty kartonowe, Poligrafia do płyt, Super Jewel Box, etc.) Ponadto w ofercie posiada pełen zakres konfekcjonowania (pakowanie, hologramowanie, etykietowanie, foliowanie kopertowe i termokurczliwe) oraz transport krajowy i międzynarodowy.

Najważniejsza cecha wyróżniająca Primedio na rynku, to elastyczne i indywidualne podejście do każdego Klienta, zwłaszcza w zakresie ceny i terminu realizacji.

Produkty

Digipacki CD
Digipacki CD
Digipacki DVD
Digipacki DVD
Ekopacki (Unipacki) CD/DVD
Ekopacki (Unipacki) CD/DVD
Opakowania plastikowe
Opakowania plastikowe
Pudełka tekturowe na płyty
Pudełka tekturowe na płyty
Pudełka z tektury litej
Pudełka z tektury litej
Pudełka metalowe
Pudełka metalowe
Pudełka niestandardowe
Pudełka niestandardowe
Pudełka specjalne
Pudełka specjalne

Usługi

Kopiowanie
Kopiowanie
Tłoczenie
Tłoczenie
Authoring
Authoring
Studio graficzne
Studio graficzne
Nadruk na płytach
Nadruk na płytach
Konfekcja
Konfekcja

Kontakt

Primedio - biuro handlowe
ul. Gierdziejewskiego 7 lok. 42
Warszawa, 02-495
III klatka, III piętro
tel. 784-826-610

www.primedio.pl